Dnia 2021-12-10 o godz. 10:57 ~Jasiu napisał(a):
> Wyciągnąłem ostatnie oszczędności że świni i zainwestowałem po 28gr. Namuwiliscie mnie.
> > Ursus napszut!
Jasiu kupiłeś po 28 gr czy nie zdążyłeś?
Jeśli nie zdążyłeś to bardzo mi przykro, po 28 gr już nigdy tu nie będzie teraz to max 27 gr. Buahahahaha :))))