Co policzyli .... jak te menty rozkradły majątek spółki , to niech teraz zwracają kasę , i do pierdla ,,, chociaż giertych okradł polnor na miliony i jeszcze jest osłem za naszą kasę . Taka jest polska giełda , giełda bananowa , oszustów i złodziei .....