Forum giełdowe spółki W.G PARTNERS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
WG Partners ~Xx 2 2026-06-26 08:55
RAPORT ! ~Baca 2 2026-06-22 12:35
OKRUCHH - gdzie jesteś? HALO OKRUCHH. ~Rezerwowy 3 2026-06-12 10:04
Ciekawe kiedy to znowu zawieszą? ~abc 15 2026-06-08 14:30
Jak tam OKRUCHH? Znowu perła giełdy wisi? Przykro mi... ~Rezerwowy 3 2026-06-03 18:17
Panie i panowie ~Łukasz 4 2026-06-03 13:20
Od jutra zawieszenie ~Xx 1 2026-06-02 20:33
Będzie raport czy E ~Twojpodpis 3 2026-06-02 14:41
Złe info ~Młody 5 2026-06-02 12:07
Zawiadomienie do prokuratury w sprawie Gogolczyka i Staronia ~abc 1 2026-06-02 09:20
OKRUCHH, a gdzie raport? Będzie wiszenie? :)) ~Rezerwowy 2 2026-06-02 08:53
TKO 3.880 PLN ~Ragnat 3 2026-06-01 16:02
✏️ Całkowity brak podaży na tym poziomie ~Ragnat 1 2026-06-01 14:49
Nie ma żadnego zawieszenia ~Ragnat 3 2026-06-01 14:44
ESPI raport ~Dvs 3 2026-06-01 14:08
od poniedzialku zawieszenie ~autor 15 2026-06-01 13:43
✅ Nie będzie zawieszenia ~Ragnat 1 2026-06-01 12:20
OKRUCHH DOKUPUJ, PRZECIEŻ TO 80ZŁ KOSZTOWAŁO. 6,8gr nie dasz?! ~Rezerwowy 3 2026-06-01 11:08
Ktoś zrobił test.. ~Optymista 16 2026-06-01 11:05
Przegląd opcji strategicznych ~Somsiad 4 2026-05-27 11:04
kalkulujecie brak raportu ~rotua 1 2026-05-25 12:57
Kiedy ciągłe notowania ? ~Łukasz 1 2026-05-25 10:58
1Q na - BO ZIMA DOMÓW NIKT NIE BUDUJE ~Okruchh 4 2026-05-22 10:15
Rezerwowy Nie Kompromituj się - bo to Ty 1szy zacząłeś NAGANIAC troliku ~Okruchh 18 2026-05-21 10:36
Czy zaraz to znowu zawieszą? ~Ponieśli_i_wilka 2 2026-05-21 10:26
Rezerwowy SPRZEDAŁ WSZYSTKO niby I Siedzi tu i nadal Pisze - mózgu brak ~Okruchh 3 2026-05-21 09:48
5k obrotu? 126k akcji z prawej, kurs na minusie i nikt nie bierze? ~Rezerwowy 2 2026-05-18 13:06
Pytanie do eksperta ~Pytanie 1 2026-05-18 08:35
Napisze dla kumatych ~Łukasz 10 2026-05-16 23:35
-124tys zł za 1Q - Nie jest źle patrzac Logicznie ~Okruchh 2 2026-05-16 14:03
[x]
WGPARTNER -1,23% 0,04 2026-06-02 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.