Ojej ktoś się wyszczekał, że akcji nie ma i Kwik Kwik ciągle robił, a teraz się wycofuje. Hahaha co za leszcz i trol w jednym.
Kwicz dalej o akcje, może ktoś Ci jeszcze za parę groszy nasypie.
I więcej się podszywaj zrobisz wtedy innym robotę podbijając wątki. Pozdrów też Anię Haha
Kwik Kwik Kwik ciągle słychać - miód na oczy me jak się sam zapędziłeś trolu w kozi róg.