To sobie czekaj i rób co tam chcesz. Dziwi mnie tylko, że swoim zachowaniem na forum uważasz, że coś zmienisz. Zasypujesz fora głupimi wpisami, obrażasz innych i się podszywasz? Ile ty masz 18 lat, że się tak zachwujesz? Wniosek jeden płynie - sprzedałeś akcje tu i tam i teraz za trola robisz spadziowego wszędzie. Akcji tu nie mam ale mam nadzieję, że znowu tu będzie pompa i odstawi na jeszcze większy peron takich jak ty. Szkoda pary na rozmowę z takim jak ty. Nara