ZRZĄDY SZPITALI. ZARZĄDY SPÓŁEK MIEJSKICH. ZARZĄDY SPÓŁEK SKARBU PAŃSTWA. Dla każdego coś dobrego.
Radny z Zielonej Góry i lekarz pogotowia Robert Górski w 2021 roku zarobił ponad 4,3 mln zł z tytułu prowadzenia punktu wiadomo z czym i wiadomo dla kogo, ponieważ był to okres mniemanej pandemii, czyli prawdziwe eldorado dla jemu podobnych. Dwa lata po Wielkiej Histerii jego dochody wyniosły około 6 mln zł. Teraz przekonuje, że wielkie kwoty to efekt „wyczerpującej pracy”. – Szczepiłem od rana do nocy – zapewnił i dodał, że harował po ponad 300 godz. miesięcznie.
Współczuć mu w związku z tym czy gratulować?
Milionerom lekarzom się już nie chce leczyć. Sondaże to falszerstwo jak i wybory pod sondaże Nie mamy prokuratury sadow ani milicji ani Polskiego rządu !!!!!!!!!!!