Dnia 2023-04-18 o godz. 18:05 ketchup1 napisał(a):
> Co się kolegi za bardzo złościsz pewnie masz akcje prawda ? Kto wyszedł tylko jak PiS zaczął kombinować to się tylko uśmiecha . A kto myślał i miał nadzieję że może mnie tym razem nie wyd....ą to będzie się złościł .
O czym ty synu piszesz, pierwszego dnia wywaliłem jak była wiadomość ,że sasin przejmuje spółkę Przypomnijcie sobie jak przestrzegałem ,że szybciej mi na dłoni ,a nawet na dupie kaktus wyrośnie niż dostaniecie dywidendę.
Jutro możecie już bez stresu rozchylić poślady i dać sobie ostro w s>>>, na czczo i bez znieczulenia