a jaka spółka państwowa płaci dywidende było do przewidzenia po co maja się dzielic jak maja całość .Z drugiej strony to tylko byłoby chwilowe podbicie bo wiadomo że dywidenda zawsze jest odcinana od kursu i płaci sie podatek a tak sprawa czysta jutro kurs 20zł i znów zakupy na krótko pod wyniki