Spółka jest na GPW od 1997 r. Wówczas kurs był nawet 6,5/akcję . W marcu 2007 r. akcje były notowane >18 zł, nie wiem pod co był ten wzrost, bo z/a na to nie wskazywał. W 2007r. była jakaś emisja po cenie 7,3 zł. Upływały lata, kurs się osuwał, mimo że spółka generuje zyski, c/wk jest ok. 0,8 zł. Tak niskiej ceny ''daleko by szukać''
Trudno się w tym wszystkim połapać.