Brawo psychiatra. Głupców na tym forum nie brak. Robią fatalną robotę, wprowadzając ludzi w błąd i narażając ich na utratę zysku i to ogromnego!
Wielka Indata, zgodnie z rekomendacjami banków i analityków rozpoczyna mozolną lecz nieuniknioną wędrówkę na 2 zł.
Ogromnych zysków!