Już została ogłoszona:
https://www.cnbc.com/2022/02/02/covid-will-never-become-an-endemic-virus-scientist-warns.html
Dzisiejsze info. Warto poczytać. Omicron dał się mocno we znaki a właściwie daje a obecnie NOVAVAX i Białkowa wersja szczepionki wytwarzają największe przeciwciała ze wszystkich (mowa o Omikronie i przyszłych jego odmianach). Miałem gdzieś ostatnio w rękach, w internecie badania i porównanie wyglądało to znacznie lepiej niż PFIZER, Moderna i reszta
Niech tylko FDA zatwierdzi w USA i będzie Mega-Skok. Ze względu na współpracę z USA czekać tyko aż WAZLINA (czyt. Polski Rząd) i na napiętą sytuację z Rosją - wyliże po raz kolejny Amerykanom i NOVAVAX i zrobi Turbo-Zastrzyk dofinansowujący MABION w rozwoju związanym z nagłym zapotrzebowaniem.
Na to liczę, bo wszystkie fakty za tym przemawiają w przeciwieństwie do BZDUR, które wypisują tutaj bezpodstawie pewne osoby na forum, zero merytoryki.