po co się oddłużają ? - bo banki to nie opieka społeczna-mają swoje roszczenia-widzą, że to stworek na glinianych nóżkach i za chwilę fiknie. Poza informacją o wewnętrznym łączeniu spółek żadnych nowych pozytywnych informacji. biznes poszyciowy w Polsce sie skończył. Płace minimalne idą powoli w górę i nie ma kogo oskubać. To tylko dzięki taniej sile roboczej i dofinansowaniu
z funduszu osób niepełnosprawnych można było skarbonkę napełniać, Ten czas minął BEZPOWROTNIE, a do tego BAŁWANIASTE zarządzanie chłopca w tyrolskich porciętach . RATUJCIE złotówki, bo za chwilę groszówki