To ciekawe po co by mieli restrukturyzować i oddłużać spółkę, zaciągać nowe kredyty, łączyć obie spółki Groclin w jedną i negocjować nowe kontrakty by ogłosić likwidację? To byłoby nielogiczne. Ja też uważam że ktoś skupuje akcje przy obecnym kursie nie dopuszczając do większego spadku. Widać że w ostatnich dniach kurs na koniec dnia zawsze kończy notowania na 2 zł.