Kręcenie, straszenie, zbijanie kilkoma akcjami... stare numery... Drobni żałują kasy, to będą kupować na nowym ATH. Teraz będzie panika kupna pod wyniki wstępne, ogłaszane pod koniec stycznia, potem pod wysokość dywidendy, dywidendę... Po drodze jeszcze niusy dot. nowości wprowadzanych do platformy, których prawdopodobnie spółka będzie prekursorem w Polsce i dużej części Europy...
Noga na nogę...