witam ,,,,,,,,,,,,,,,Panowie będą wychodzić ale jak będzie 30 zł ,,,,,,,,,,,kto wyjdzie ze spółki jak ta będzie miała na każdy kwartał 1 zł zysku ( lub więcej )?????????????? na koniec roku 4 zł zysku to kto wyjdzie przy 6 zł ,,,,,,,,,,,,,faktycznie ja już nie kupuję bo mam dość ,,,,,,,ale co chciałem to mam ,,,,pogadamy po pierwszym raporcie ,,,,,,zobaczymy co będzie ,,,,,,,,,,,, jak się nie pomylę w swoich analizach to będzie dobrze ,,,,,,widać że nikt nie chce sprzedawać ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,czują to samo co ja ,,,,,,,,jak będzie dobry raport to na forach poinformuję jaka cena / zysk to parę osób się obudzi i zainwestuje ,,,,,, ja zakupiłem na około rok tak więc mnie wachania specjalnie nie wzruszają ,,,,,,,,,,,,,wiadomo żeby dobrze zarobić nie osiągnie się tego w jeden miesiąć ,,,,,,,,,,chociaż po miesiącu i tak jest dobrze ,,,,pozdrawiam Panowie i bez strachu