Dnia 2015-05-08 o godz. 10:02 ~Endi napisał(a):
> Wojciechu czy już zabrakło kasy na kupowanie?
> Chyba wyczerpane zapasy spowodują straszliwe spadki .
> Strata jest niemile widziana.
> Przykre
Oj tak oj tak ,niema czym pompowac a jak beda wychodzc to sie pozabijaja ???