Też jestem tu powieszony.I zgadzam się w pełni z przedmówcą..Musimy jako akcjonariusze napisać do podmiotów udzielających dofinansowań o kontrolę celowości i prawidłowości wykorzystania przyznanych środków.Niech już sobie drukujà ile chcą akcji ale sytuacja z publicznymi środkami musi być przejrzysta.Brak progresji równa się brak kasy.Nie może być sytuacji że jedyny dochód to dofinansowanie i emisja.W nadchodzącym roku mam plan mielić tutaj aby obniżyć średnią i przy pierwszy spadku z haka opuścić tego gniota.W grudniu zbiłem około 10 groszy.