Ok dzięki, faktycznie nie doczytałem do końca.. tak czy owak przy tak śmiesznych obrotach i arkuszu zleceń łatwiej będzie ruszyć kursem na fixach, obojętne w którą stronę. Nudą tu wieje, od długich miesięcy. Swoją drogą ciekawe czy zejdą poniżej 20 groszy, mnie to jest obojętne, w razie czego dokupię, ale emisja nie ma już kompletnie sensu na ten moment.