Dnia 2023-01-17 o godz. 14:44 ~Ketchup napisał(a):
> Intensyfikację działań marketingowych. Kiedyś bardziej reklamy dedykowane internet itp. Teraz to już wszędzie slysze radio czy to Zetka czy RMF . Telewizja te najpopularniejsze TVN Polsat i TVP. Są wszędzie wyłażą każdego kąta .
To wiadomo teraz skąd tyle troli na wątku spółki XTB. Im więcej reklamy, tym więcej troli.
Teraz wiadomo, że to trole bez akcji spółki, którzy wleźli na forum i widząc co się dzieje plują jadem, żeby obniżyc jej cenę akcji pod swoje zakupy.
Podobne przemyślenia Panie Keczup?