brak popytu na misie, problem z vatem (już mnie zaczyna to męczyć) nie wiadomo co będzie i czy będzie ten domiar czy też nie... kolejna sprawa to sypacz zniechęcający do spółki. Zobacz ilu było nowych na forum, nie będę ich wymieniał ale wiesz o kim mowa. Już nie mają pewnie papieru. Już pisałem o tym, mało kto ma otwarty rachunek maklerski, giełda jest feeeeee