Zyga to jest mafia agitacja na rzecz centka była prowadzona nie tylko na tym forum również anale z Money agitowali na rzecz niego blisko 2 lata temu kiedy był bisko 70 groszy miał być w złotej dziesitce społek w których warto zainwestowaći co złdziejstwo trwa w dobre . Co takiemu królowi zrobisz i jego switą zarządem on teraz pracuje nad premią a gdzies ma inwestorów bogaczowi mało małó zawsze bedzie niezadowolony