Ola nie pisz nic na zarząd. Nie wiemy o co chodzi. Może Prezes musiał sprzedać aby "wygrać" negocjacje z wierzycielami.
Nie nazywaj tych osób nierobami bo dużo pracują. Może nie mają rezultatów, ale nie są nierobami.
Idź do fryzjera, kup sobie buty lub zrób coś w tym rodzaju.
Nie tylko ty masz stratę - póki co.