Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16 695,00 zł , zmiana od tamtej pory: -0,27%

Re: żarło i zdechło

Zgłoś do moderatora
dolar przestał spadać a obecnie zaczyna się umacniać i to może niestety powodować że kurs zamiast poprawić szczyty zacznie się bardziej osuwać, zakupy ciuchów w Azji też staną się odrobinę droższe a że dodatkowo LPP to WIG20 więc wiadomo jak szeroki rynek będzie słaby to i u nas różowo może nie być

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LPP -0,42% 16 650,00 2025-11-13 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.