Bez przesady.
Nie oszukujmy się dla CP nie będzie aktualnie konkurencji! Nie ważne czy ich lubisz czy nie. Czy to bańka czy nie.
Ważne żeby tytuł był dobry i koniec. Niech zrobią coś na miarę swoich możliwości tak jak np OML robi Ghostrunnera.
Dlaczego 11bits jest tak wysoko? Bo rozsądnie podchodzą do tytułów i analizują co robią.
Nie chcę kopii CP bo wtedy to będzie strzał w stopę. Każdy będzie wolał CP od CDR i koniec.
Wole żeby zrobili (porównam do filmów) Thor:ragnarok niż Blade Runer 2049. Czyli coś kiczowatego co bawi się formą i kolorami niż coś co próbuje nam wmówić że jest epicką historią która ma nam zmienić podejście do życia.