Końcówka szykuje się dramatycznie, widać ,że cały czas mamy dystrybucję.
Taka super spółka a prezes w nią nie wierzy i wywalił papier .
on to chyba leszcz co nie wytrzymał ciśnienia i wywalał akcje:)))
reszta niech zbiera bo prezes specjalnie wywali ,żeby tanij się obkupić:))))))