Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,85 zł , zmiana od tamtej pory: 14,12%

Re: zarabiają

Zgłoś do moderatora
Może masz mało dochodowy biznes i dlatego narzekasz ? Te technologie nie są tanie w tworzeniu jak i utrzymaniu. Bezpieczeństwo kosztuje tak jak rozwój biznesu. Nikt nie będzie tu nie czego rozdawał za darmo. To dzięki nim możesz zarabiać więcej dzięki temu, że więcej ludzi o tobie wie !!!! Korzystaj z tego a nie narzekasz!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SHOPER 1,37% 29,50 2023-05-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.