Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,44 zł , zmiana od tamtej pory: -95,83%

Re: zapytanie...

Zgłoś do moderatora
Cały czas zapominasz, że IDM dał zarobić 200% ale dopiero po kilku z kolei resplitach.
Czyli scalenie akcji, zjazd na cene sprzed scalenia, i znowu scalenie. I tak 2 albo 3 razy, już nie pamietam dokladnie ale 2 razy było na bank bo mialem tego śmiecia.
Czyli 1 akcja IDM kupiona przed pierwszym scaleniem jest dziś warta jedną dziesiątą lub jedną setną polskiego grosza.

Mewa jeszcze nie miała ani jednego scalenia, więc jeśli czekasz tu na scenariusz z IDM, to na razie musisz poczekać na pierwsze scalenie akcji. A o tym jak widzisz ani widu ani słychu....
Takie są fakty jakkolwiek byś sie chciał z tym kopać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYMETAL 0,00% 0,06 2016-06-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.