A juz za rok od podstaw, powstanie fabryka produkujaca 100 autobusow wodorowych juz po testach i homologacji? Takie rzeczy tolko w polszy.
https://lublin.wyborcza.pl/lublin/7,48724,26529658,w-lublinie-powstanie-fabryka-autobusow-napedzanych-wodowem.html