Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Zaproszenie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-08-22 o godz. 15:46 ~Mojżesz napisał(a):
> Dnia 2021-08-20 o godz. 11:13 ~karamo napisał(a):
> > Zapraszamy Akcjonariuszy i pamiętajcie im nas więcej tym lepiej !
> >
> > Popieram i podpisuję się pod słusznym wezwaniem.
> > Wolni akcjonariusze- nie ma dla nas innej alternatywy,tylko jedność!!!
>
> to ilu was pozostało , z 10 osób z 16% akcji czy mniej?

Cóż kilkadziesiąt % akcji jest ulokowane po słupach i tacy nie mogą się zdeklarować na wstąpienie do naszego porozumienia z wiadomych przyczyn.
BG.walczy o to aby opchnąć całą spółkę kompleksowo ,wtedy RK nie straci tych kilka miliardów ,w przeciwnym razie Bernard nie wywiąże sie zobowiązania i nie łyknie tych kilku milionów .
Wtedy ochłapy dostaną słupy ale i realni akcjonariusze...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.