Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Zaproszenie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-05-10 o godz. 11:04 ~Johnny napisał(a):
  1. > O! Odezwała się grupa dobrze Nam znanych: Gamoń nawołujący do utworzenia Pam2, Mirosław tworzący nicki xxx, sam ze sobą piszący, Piotr, który kilka dni temu na forum oferował PAM wpłatę 2 zł./akcję w zamian za jakieś informacje i Eskimos, co ma wiadomości z pierwszej ręki o Walnym itd. Wszyscy tu pięknie w jednym szeregu się odmeldowali. Jak myślicie na czyje to zlecenie?

Synu zastanów się co piszesz Mirosław Porozumienie może mieć założone w jeden dzień nazwę zaproponuję
ZJEDNOCZENIE GENERAŁÓW i na życzenie Eskimosa dołożymy WYKLĘTYCH
Poniał ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.