żeby nie było jak na petrolku każdy czeka na ropę a gdy podają komunikat że mają to rośnie marne 10% - to tak do tej fabryki Komi , no chyba że tutaj inwestor który będzie chciał zainwestować zdejmie papier z rynku , przynajmniej 30% - tak jak na EFH .