Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,00 zł , zmiana od tamtej pory: -86,42%

Re: ZANIŻAJĄ przed odpałem

Zgłoś do moderatora
zarowno spodzielnia jak i dzedzic jest w to umazana niedlugo wybicie gora na 40 zl w tym roku scenariusz jest prosty zebrac jak najwiecej akcji z rynku moze male podciagnionko na wyzsze pulapy i puzniej petarda z przekladka do gory na wlasciwe poziomy a moze wyzej zeby bylo mozna jakos upchnac papuera w przedzuale 40 zl czy wyzej jak widac jeszcze sie nie nachapali choc ad juz dawno przebil historyczne szczyty , a moze chca nam spolke zdjac z gieldy przed grubymi zyskami calkiem mozliwe bo to mendy niezle , ostatnio przyuwazylem strategie spoldzuelni chapneli na zamknieciu z 6 tys jakies 3 proc wyzej i postawili z tego batona pozatym doszly przekladki w dol malymi akcjami i znowu uwalanko ciekawe kiedy im sie znudzi lapac po pare akcji ale pewnie cos jeszcze dziedzic wymysli zeby leszcze oddaly po 12 xl lub nizej . ta spoldzielnia to juz dziala na naszej gieldzie na taka skale ze ofe moga sie schowac.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EKOEXPORT 0,62% 1,63 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.