Szacunki podadzą pewnie na początku listopada. Problem z większością pseudo inwestorów jest taki że mylą krótkoterminową spekulację z inwestowaniem średnio i długoterminowym. Brakuje im wszystkim cierpliwości. Jak powiedział Warren Buffet: nikt nie chce się bogacić powoli. Ok każdy chce tu i teraz wyjąć 30, 50, 100%. Powodzenia. Ja poczekam moze rok może 3 lata może wyjmę 200% a może 400%.