Żadna prowokacja , tłumaczyłem Pawłowi, zeby nie wpadał w ekstaze z dzisiejszym zamkiem na 25.70 jak Ty jego kolega po fachu nauczony doświadczeniem przy grudniowym kursie 21 , bo nikogo ,tak jak wtedy, kurs z dzisiaj nie interesuje , bo nikt tego jak widac po arkuszu zlecen nie ma zamiaru sprzedawać. Jak psu sie nudzi , to sobie kule liże. Moze spróbuj tego, niz pisania na forum .