Doczekasz sie i wyzej , spokojnie . Kogo tu rusza dzisiejszy kurs ? Widzisz panike ? Akcji zablokowanych przybywa, chyba na tyle umiesz wyciągać wnioski , ze ulica nie dołączyła do podazy shortowskiej tylko akcje odbierała. Jakos dwoisz sie i troisz a ludzi jakos nie interesuje dzisiejszy kurs do sprzedaży, tylko zacheca do kupowania. Powodzenia , przyda wam sie