Chłopaki nie biadolcie....toż to czas zakupów, a nie p...lenia, jak jaka bezrozumna Gienia!
Wykup akcji własnych w takiej sytuacji...był by całkiem pozytywny...to potrzeba chwili!
Nie ma żadnych...powtarzam żadnych przesłanek, żeby papier poniżej wartości księgowej puszczać....za to..jak okazja warto kupować! A to, ze jacys debile sobie wykoncypowali, że skoro nie ma decyzji o przejeciu to jest totalna gleba...to ich problem...niech wd...ją...takich
nic, a nic nie żałuję!!To nie naganianie..tylko życzliwe doradzanie.
Na paniczki debili nie ma silnych....trzeba sobie z tym radzić albo zabawy na GPW zaniechać!.
Przyroda bowiem bezwględnie eliminuje jednostki słabe..gorzej przystosowane!