Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,07 zł , zmiana od tamtej pory: 41,03%
Hi
Nie oczekuj, ze ktos za ciebie zdecyduje, liczby to fakty a jesli ktos manipuluje kursem to tym powinna sie interesowac sama spolka i ich wladze.
Na rynku jest tak jak w powiedzeniu o prawdziwych mezczyznach.... kupic mozna zawsze i wszystko, ale trzeba wiedziec kiedy wyjsc.
Pewne jest, ze z Tarczy kasa wplynela w pierwszym kwartale (Borys z PFR) ale raport potwierdzajacy pojawi sie dopiero ok 30 maja
Rozstrzygaj sam czy nominal 10 pln to jest wystarczajacy argument czy nie, np Drozapol ma nominal 5pln i... rosnie

P
  • zakup Autor: ~miś
  • Re: zakup Autor: ~pegasus7
  • Re: zakup Autor: ~mort
  • Re: zakup Autor: ~pegasus7
  • Re: zakup Autor: ~mort

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOLAR 0,00% 5,74 2022-06-24 15:42:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.