Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,08 zł , zmiana od tamtej pory: 40,69%
Hi
Na tej firmie juz wielu poparzylo sobie palce np
Quercus stracil 8.7 mln pln pomimo, ze kieruje nim profesor....
OFE NN strata 15 mln, ale chcialoby wyjsc po 45 pln, AXA po 15 pln a met LIVE po 8 pln, zgodnie ze zmiana posiadania w grudniu
wszystko tutaj jest mozliwe, nawet 2.3 pln
Wartosc ksiegowa na akcje jest 28 pln a wartosc aktywow na akcje to 51 pln, tylko malo kto to dostrzega..?
P
  • zakup Autor: ~miś
  • Re: zakup Autor: ~pegasus7
  • Re: zakup Autor: ~mort
  • Re: zakup Autor: ~pegasus7
  • Re: zakup Autor: ~mort

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOLAR 0,00% 5,74 2022-06-24 15:42:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.