No zobacz, tylko dziwnym trafem nie osiada. Kurs od prawie 3 miesięcy jest w boczniaku, ciągle respektując SMA 200, pomimo kilku prób wystraszenia akcjonariatu i czyszczenia SL, nikt nie kwapi się do oddawania.
Akcjonariat wie co ma, ze spółki płyną coraz to lepsze informacje, walor jest mocno niedowartościowany, a wszyscy czekają na prawdziwe grube info - to nie jest czas na oddawanie tylko na zbieranie :)