Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,85 zł , zmiana od tamtej pory: 3,09%

Re: zagranica

Zgłoś do moderatora
Nutrition-shop-germany.de są produkty, krótka informacja z kad wywodzi się firma... Moim zdaniem powinno to zniknąć jak najszybciej z dwóch powodów. Niemcy nie lubią Polaków, szczególnie w byłym NRD. A po drugie większość firm ukrywa pochodzenie w innych krajach oniewaz tam również wola wspierać własne firmy... Nie wiem z kąd wysyłają produkty ale w Niemczech musi być profeska. Wysyłka powinna być z Niemiec, strony www profesjonalne jak w Polsce. Musi być chyba raczej w przyszlosci poprostu tu oddział. Życzę sobie i Wam dużej sprzedaży w DE bo potencjał jest duży i jeśli teraz nie rośnie kurs to za kilka lat będziemy się śmiać z 6 PLN....
  • zagranica Autor: ~sfdd
  • Re: zagranica Autor: ~sfd0203
  • Re: zagranica Autor: ~RysiekP
  • Re: zagranica Autor: ~Piopio

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SFD 0,00% 5,00 2021-10-20 13:00:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.