Dnia 2016-04-28 o godz. 09:43 ~MK napisał(a):
> Mam mały pakiecik, tutaj powinno być dobrze. Po raporcie pewnie pojawi się informacja nt. walnego, na którym będą głosować nad odwołaniem obecnego zarządu, co pewnie się nie uda i pewnie będą decydować na co przeznaczyć dywidendę - optymalnie by było to podzielić na wypłatę dywidendy i skup akcji.
>
> Raport też powinien być ok - przeanalizujcie sobie raporty kwartalne - tam nic nowego nie podadzą tylko skumulowane informacje z całego roku, co w zasadzie jest też ujęte w raporcie za 4 kwartał (narastająco).
Zarząd dopiero co wymienili !
Zasypują 17, pozostaje tylko 16gr i to nie wiele. Koniec podbitki, wracamy na 15 na 15 a może niżej.