Mam mały pakiecik, tutaj powinno być dobrze. Po raporcie pewnie pojawi się informacja nt. walnego, na którym będą głosować nad odwołaniem obecnego zarządu, co pewnie się nie uda i pewnie będą decydować na co przeznaczyć dywidendę - optymalnie by było to podzielić na wypłatę dywidendy i skup akcji.
Raport też powinien być ok - przeanalizujcie sobie raporty kwartalne - tam nic nowego nie podadzą tylko skumulowane informacje z całego roku, co w zasadzie jest też ujęte w raporcie za 4 kwartał (narastająco).