Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,05 zł , zmiana od tamtej pory: -82,73%

Re: ZACZYNAMY

Zgłoś do moderatora
W ramach współpracy PGE i ZUS może docelowo powstać sto punktów ładowania aut elektrycznychPAP - Biznes
26 wrz 2019, 13:26

26.09.2019, Siedlce (PAP) - W ramach współpracy PGE i ZUS może docelowo powstać sto punktów ładowania aut elektrycznych - poinformował wiceprezes ds. innowacji w PGE Paweł Śliwa. W czwartek podczas Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego w Siedlcach PGE i ZUS podpisały list intencyjny o współpracy, której celem ma być stworzenie sieci stacji ładowania samochodów elektrycznych zlokalizowanych przy oddziałach ZUS."Wierzę, że podpisanie listu z ZUS, gdzie jest szereg korzystnych lokalizacji, pozwoli w krótkim czasie postawić jak największą liczbę stacji" - powiedział Paweł Śliwa podczas konferencji prasowej w Siedlcach.Budową stacji zajmie się PGE Nowa Energia, spółka z grupy PGE, a w pierwszym etapie ma powstać od pięciu do ośmiu stacji ładowania aut elektrycznych, w największych miastach Polski. Tworzone stacje będą zarówno stacjami standardowymi, jak i stacjami szybkiego ładowania.Przedstawiciele PGE i ZUS poinformowali, że jak dotąd operacyjnie wyselekcjonowanych zostało dziesięć lokalizacji w m.in. Kielcach, Tarnowie, Ostrołęce i Nowym Sączu."Liczymy, że co najmniej sto punktów do ładowania zostanie wskazanych w ramach współpracy z ZUS" - dodał Śliwa.Wiceprezes poinformował, że PGE jest największym dostawcą stacji do ładowania aut elektrycznych w Polsce i ma ich obecnie ponad sześćdziesiąt. (PAP Biznes)
pel/ doa/ osz/
  • ZACZYNAMY Autor: ~as
  • Re: ZACZYNAMY Autor: ~gierek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4MOBILITY 0,00% 1,39 2025-09-26 16:43:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.