nie porownuj GetB do BRA chocby dlatego ze oblligacje BRA sa innego rodzaju od wyemitowanych przez GetB. Co dzmiany terminu - wszedl zupelnie nowy zarzad i nie dziwie sie ze chce byc pewien ze wszystkow ksiazkach odpowiada stanowi rzeczywistemu. Dla mnie nie jest to powod do paniki - dla wszystkich najwazniejsze jest kto obejmie i po ile nowa emisje akcji i na co pojda srodki - na splate obligacji czy finansowanie dzialalnosci.