Już nie mam ochoty pakować w to żadnej dodatkowej
kasy po takim oszustwie bo w każdej chwili może się okazać to kolejna zła inwestycja. Wtedy spółka była medialna i dostawała nagrody i miała najlepszych audytorów i kontrolerów i co wyszło ? Także jaki problem jest zrobić to samo ? Tutaj tak jak powtarzam zarobią kolkowicze no i oczywiście zarząd który co prawda spłaca układ ale dzięki temu ma pracę i pensje. Przez te wszystkie lata nikt praktycznie nie wspomniał o akcjonariuszom a jak odwiesili notowania to prawie 85 procent na minusie. Od kiedy się takie widełki ustawia ? Animator powinien zbliżyć kurs widełkami 25 precentowymi i wtedy byłby sens chociaż stratę realizować a tak otworzył okazję dla spekulantów i kolkowiczow. Czyli stworzył warunki do jeszcze bardziej szalonego hazardu niż normalnie na GPW.