daro~
przestań pić tak wcześnie.
Literki za małe na iphonie?
Dlaczego taki jesteś na nie?
Nie rozumiem takich ludzi. Typowe "polactwo z piekiełka".
Tu jest sensowna spółka i sensowny produkt. Poproś o prezentację. Wtedy będziesz inaczej pisał.
Zapewniam i pozdrawiam. Zdrowia życzę :-)