Ofe NN kupowało akcje po 50 pln. Prezes obejmie akcje po 50 pln , zasilając spółkę kasą prawie 60 m pln. A te fu.jary internetowe straszą, swoim de. Bill. izmem ludzi na forum , że to koniec Medinice i teraz już będzie tylko gorzej, Gdy prezes ładujac 60 m prywatnych pieniędzy do spółki, mówi , że to dopiero początek budowanej Wielkości Medinice i że Jemu jako największemu akcjonariuszowi ICE najbardziej na tym Rozwoju zależy bo poświecił ICE juz ponad 15 lat swego życia. Że nadchodzi czas odcinania Kuponów od tego trudu jaki włożył w budowanie Medinice . Trzeba być normalnym inaczej , żeby nie wykorzystać Tej szansy , gdzie jedyny trud Inwestycyjny to klikniecie paluchem i zakupuenie spółki, podczas gdy prezes ,prof Suwalski i inni naukowcy , podejmują realny wielki trud (od lat)rozwoju takiej technologii, którą Grubasy chcą kupić za ogromne pieniądze. Na czym wszyscy skorzystamy.Ja podpialem sie też , na gapę(kupujac ajcje ICE w tamtym roku) na te korzyści i czuję sie z Tym Znakomicie----A WY? Jesteście cwaniakami ? Czy Fra.je.rami.?