O tej spółce będą chyba książki pisać. Pomijam całe absurdy, których świadkami byliśmy w 2021 i 2022 roku, ale świadkami kolejnego absurdu jesteśmy od zeszłego poniedziałku. Kurs z 16,90 zł zjechał już na 14,40 zł, czyli... o wartość dywidendy... <face_palm>
A tu kurs tak jakby chciał lecieć coraz niżej, a więc po odcięciu dywidendy kapitalizacja faktycznie może zlecieć poniżej wysokości zysku rocznego z 2021 roku oraz potencjalnie zysku z 2022 roku...
Absurd absurdem poganiany...