tak samo myślę....
niestety popełniłem błąd przez nieuwagę i zamiast wystawić zlecenie po 1.10 wystawiłem sprzedaż i 5k akcji poszło się bujać po 1.12....
czekam teraz na wahnięcie w dół, żeby odkupić, bo mi szkoda. nie jestem trolem, ale teraz liczę na to, że odkupię ;) Pozdrawiam wszystkich czekających na UP :)