Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  59,60 zł , zmiana od tamtej pory: 55,70%

Re: Za 4 kwartał EBITDA wychodzi niecałe 2mln

Zgłoś do moderatora
Wiosenna edycja GPW Innovation Day – już 13 maja! Wspólnie z GPW zapraszamy na wydarzenie poświęcone inwestowaniu w innowacje: od IT, e-commerce, deep tech, space, po media, medycynę oraz sport i rekreację.Termin: 13 maja (wt.), start g. 9:30 Miejsce: Sala Notowań, GPW, ul. Książęca 4, WarszawaPrezentacje czołowych spółek innowacyjnych, m.in.: Benefit Systems SA , Grupa Wirtualna Polska DataWalk, ANSWEAR.com Agora SA, Creotech Instruments S.A. , Vercom S.A. , Medinice S.A., Grupa PTWP ,Cloud Technologies S.A.,One2Tribe

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DATAWALK -0,74% 92,80 2025-10-20 17:04:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.